Клей GTA-1

Клей GTA-1

 

BOTERMGTA I

ПОЛІХЛОРВІНІЛОВИЙ  КЛЕЙ

ЗАГАЛЬНА  ХАРАКТЕРИСТИКА 
Клей 
BOTERMGTA I  це однокомпонентний клей представяющий собою розчин синтетичних каучуків з добавкою модифікаторів в суміші органічних розчинників. 

ПРИЗНАЧЕННЯ 
Клей BOTERMGTA I призначений для взуттєвої промисловості, для склеювання гуми з натуральною і синтетичною шкірою а також для допоміжних операцій цвяхування, обтягування, вклеювання  підошв і міжпідкладочних вистилань і зміцнюючих елементів. Що вживається теж в меблевій, автомобільній і будівельній промисловості.

ВКАЗІВКИ ПО ЗАСТОСУВАННЮ
Перед застосуванням клей ретельно перемішати. Поверхні гладких матеріалів спочатку зачистити наждачним папером, потім нанести тонкий шар клею. Змастити обидві склеювані поверхні, причому поглинаючі матеріали такі як шкіру – двічі (другий раз через 20 хвилин). Для поліпшення стійкості гуму з клеєм можна активувати в температурі близько 
55oC під час близько 3 хв. Після з'єднання елементи щільно притискувати близько 15 секунд. Повну міцність виходить після 3 діб з моменту склеювання.

ФІЗИКО-МЕХАНІЧНІ  ВЛАСТИВОСТІ  КЛЕЇВ  І  КЛЕЙОВИХ  ШВІВ
1. В'язкість по стаканчику Форда 
f6,     сек.  50 - 80
2. Зміст сухого залишку, мин.    % 20,0

ВИМОГИ  БЕЗПЕКИ
Вид небезпеки: Ф, , містить ацетон, толуол, бензин.
Дивися лист небезпечної речовини.

ЗБЕРІГАННЯ
Клей зберігати відповідно до правил по зберіганню вогненебезпечних матеріалів, в щільно закритій упаковці, при температурі 10-25°С.

 

ТЕРМІН ГАРАНТІЇ: 12 місяців з дня виготовлення.