Клей GTA

Клей GTA

 

Ботерм GTA

 

( наірітовий клей )

 

 

 

Загальна характеристика:

 

Ботерм GTA – це однокомпонентний клей , який є розчином синтетичних каучуків з добавкою модифікаторів в суміші з органічними розчинниками.

 

 

 

Призначення:

 

Клей Ботерм GTA призначений для використання у взуттєвому виробництві, для склеювання гумових поверхонь з натуральною шкірою.

 

 

 

Спосіб використання:

 

Перед використанням клей ретельно перемішують. Поверхні гладких матеріалів спочатку зачищають наждачним папером, а потім наносять тонкий шар клею. Клеєм змащують обидві поверхні для склеювання. Для міцності склеювання гумові поверхні, покриті шаром клею, активізують при температурі близько 55°С протягом 3 хвилин. Після з’єднання елементи міцно притискають мінімум на 15 секунд. Повної міцності з’єднання можна досягнути через 3 доби з моменту склеювання.

 

 

 

Вимоги безпеки:

 

Клей містить вогненебезпечні та токсичні розчинники, такі як бензин, толуол, ацетон. Роботи з клеєм слід проводити в приміщеннях, забезпечених доброю вентиляцією, подалі від вогню. Також слід уникати механічних, електричних, електростатичних іскор, оскільки при великих концентраціях пари розчинників утворюють з повітрям вибухову суміш.

 

 

ФІЗИКО-МЕХАНІЧНІ|  ВЛАСТИВОСТІ  КЛЕЇВ  І  КЛЕЙОВИХ  ШВІВ

 

ПАРАМЕТР

ОДИНИЦЯ

BOTERM GTA

В'язкість Брокфелд,#05, 210С

мПас

2500-4500

Зміст сухого залишку, мин.

%

20,0

Опір клейового шва розшаровуванню для скотинячого боксу 
с гумою стандарт по сертифікату Цлоп
- початкове 
- к
інцеве
- після гидротермич
ного старіння

даН/см


2,7
5,9
3,6

 

 

Зберігання:

 

Клей зберігати у відповідності з правилами зберігання вогненебезпечних матеріалів, в щільно закритій упаковці при температурі 5-25°С. Термін зберігання – 12 місяців з дня виготовлення.